BY WYNDHAM

SAY HELLO TO RED

BURSA'NIN EN DİNAMİK YAŞAM MERKEZİ

Bursa’daki yeni yaşam ve iş merkezi diye adlandırılan dinamik ve modern bir bölgede bulunan otelimiz zengin konaklama seçenekleri ile kalite ve konforun Niüfer’deki yeni adresidir. Otelimiz, şehir merkezinde çok özel bir lokasyona sahip olup, tarihi ve turistik merkezlere yakınlığı ve ulaşım kolaylığı sebebiyle dikkat çekmektedir.

KATALOĞU İNCELE

MİSAFİR YORUMLARI

ZİYARETÇİLERİMİZİN GÖRÜŞLERİ BİZLER İÇİN ÇOK ÖNEMLİ

  • Yeliz Sertkaya - 29 Ağustos 2021, Pazar
    Mükemmel (5)

    " En son Bursa ziyaretimde kaldığım Ramada Bursa Nilüfer gerek lokasyonu gerek hizmet anlayışı ve özellikle de hijyene verdiği önemle bundan sonra Bursa’daki adresim. Kesinlikle tavsiye ediyorum özellikle de benim gibi şirket ziyareti sık yapan bir iş insanıysanız mutlaka Bursa ziyaretlerinizde tercih edin fakat otel oldukça yoğun oluyor gitmeden mutlaka rezervasyon yaptırın. Kaliteli hizmet anlayışı İçin otel ekibine çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim. "

  • Erhan CANTÜRK - 15 Eylül 2021, Çarşamba
    İdare Eder (4)

    " Açık otoparkı yok vale hizmeti var arabyla ilgili sorun olmuyor. Merkezi sayılır etrafta bolca kafe tipi yerler var. temizlik iyi. hizmet iyi diyelim. normal yani ne çok iyi ne de kötü bir yanı yok. Yanlız kurban bayramı dönemiydi yakında kesimhane falan var galiba durum kötüydü. Oteller bölgesine ki tüm büyük oteller orada ve oraya kesimhane yapan belediyeye saygı duydum yuhhh. "