BY WYNDHAM

SAY HELLO TO RED

BURSA'NIN EN DİNAMİK YAŞAM MERKEZİ

Bursa’daki yeni yaşam ve iş merkezi diye adlandırılan dinamik ve modern bir bölgede bulunan otelimiz zengin konaklama seçenekleri ile kalite ve konforun Niüfer’deki yeni adresidir. Otelimiz, şehir merkezinde çok özel bir lokasyona sahip olup, tarihi ve turistik merkezlere yakınlığı ve ulaşım kolaylığı sebebiyle dikkat çekmektedir.

KATALOĞU İNCELE

MİSAFİR YORUMLARI

ZİYARETÇİLERİMİZİN GÖRÜŞLERİ BİZLER İÇİN ÇOK ÖNEMLİ

 • Yasemin Özdemir - 13 Ağustos 2020, Perşembe
  Mükemmel (5)

  " Bi kere konumu çok iyi. Isim yapmış bir otel olarak fiyatı da çok uygun. Biz ets aracılığıyla gittik anlaşması olduğu için bi tık daha uygun fiyata kaldık. Otelin ici çok temiz çok güzeldi. Cok memnun kaldik Calisamlar cok iyi kalite belli oluyordu. Benim burnuma hafif wc kokusu geldi ama eşim o kokuyu almadi dışardan gelmiş olabileceğini düşünüyorum. Havalandirmalari biraz sesli çalışıyor tek eksisi buydu. Bir de kahvaltı ücreti bize fazla geldiği için kahvaltısız oda seçtik biz. "

 • GÜLŞEN KARATAŞ - 20 Ağustos 2020, Perşembe
  İdare Eder (4)

  " Ramada kalitesi tartışılmaz. Covid sebebiyle çekindiğimiz hijyen konusunda da harika standartlar getirilmiş. Ancak kahvaltı kalitesi aşırı düzeyde düşmüş. Daha önce İzmir Konak Ramada 'yı tercih ettiğimde de çok memnun ayrılmıştım. Ancak hem Bursa hem İzmir de ortak sorun var. Deneyimsiz ve dikkatsiz vale! İzmir de gözümün önünde arabayı park alanından çıkarken vuran ama görmeme rağmen inkar eden vale vardı. Geçtiğimiz hafta Bursa Nilüfer de ise, gayet müsait otopark alanına rağmen, park etmem sonrası aracımın yeri değiştirilmiş ve farklı bir araç yerleştirilirken aracıma sürtmüş. Sonradan fark ettim. Bu sorumsuzluklar Ramada kalitesini ciddi anlamda düşürüyor. Bundan sonra güvenip anahtar bırakmayacağım ve park sonrası fotoğraflar çekeceğim. "

 • Çağla Arıkan - 13 Eylül 2020, Pazar
  Mükemmel (5)

  " Eğitim için o otele gitmiştim. Lokasyon çok güzel park sorunu yok. Valeler gayet ilgililer. Eğitim salonu gayet ferah, temiz ve tüm imkanlar mevcut. Molalardaki ikramlar sunumlar ve servisi de oldukça güzeldi.Tüm bunlar gerçekten bizim için çok önemliydi. Bizlere ve katılımcılarımıza verimli bir eğitim ve çalışma ortamı sunduğunuz için çok teşekkürler. Başarılarınızın devamını dileriz. "