BY WYNDHAM

SAY HELLO TO RED

BURSA'NIN EN DİNAMİK YAŞAM MERKEZİ

Bursa’daki yeni yaşam ve iş merkezi diye adlandırılan dinamik ve modern bir bölgede bulunan otelimiz zengin konaklama seçenekleri ile kalite ve konforun Niüfer’deki yeni adresidir. Otelimiz, şehir merkezinde çok özel bir lokasyona sahip olup, tarihi ve turistik merkezlere yakınlığı ve ulaşım kolaylığı sebebiyle dikkat çekmektedir.

KATALOĞU İNCELE

MİSAFİR YORUMLARI

ZİYARETÇİLERİMİZİN GÖRÜŞLERİ BİZLER İÇİN ÇOK ÖNEMLİ

 • Ozan Sezgin - 09 Nisan 2021, Cuma
  Mükemmel (5)

  " İlgi alaka hizmet konusunda çok başarılı ve interneti kesintisiz olarak kullanabiliyorsunuz. Hijyen ve temizlik çok iyi pandemi kurallarına riayet ediliyor. Bora beyin ilgisi ile alakalı söylenecek bir söz yok. Kendisine ekstra teşekkür ediyorum. "

 • Yücel Göver - 08 Nisan 2021, Perşembe
  Mükemmel (5)

  " Konaklamış olduğumuz üç gün boyunca,gerek güler yüzlülüğü gerekse profesyonel ekibiyle hizmet eden Ramada Nilüfer ekibine,başta Sn.Gökhan Hayat Bey olmak üzere misafir perverliği için teşekkür ederiz. "

 • Serkan Trkr - 09 Nisan 2021, Cuma
  Mükemmel (5)

  " Genel olarak herşey çok güzeldi, ota temizliği gayet başarılıydı, odalardaki internet erişim başarılıydı, hijyen olarak çok iyiydi, odaservisi gayet başarılı, hizmet çok muazzamdı ayrıca emre bey ve bora bey e özellikle teşekkürlerimizi sunuyoruz "